سلام علیکم.

خدا اون چیزی هست که همه ی ما اون رو توی وجودمون حس میکنیم. خیلی هامون از اعماق وجودمون دوستش داریم و عاشقانه میپرستیمش.

خدا هم به گفته ی خودش بی نهایت ما رو دوست داره. اون اونقدر عاشق ماست که فقط کافیه یک قدم به سمتش بریم تا صد قدم به سمتمون بیاد. اون هیچوقت، هیچوقت، هیچوقت ما رو تنها نمیزاره. همیشه ما رو دوست داره و هوامونو داره. 

خدا توی آیه ی 186 سوره ی بقره میگه: «و چون بندگان من از دور و نزدیکی من پرسند از تو، بدانند که من به آنها نزدیک خواهم بود و هرکس مرا خواند دعای او اجابت کنم و دعوت مرا و پیغمبران مرا بپذیرند تا به سعادت راه یابند

میبینید؟! خدا خیلی به ما نزدیک تر از اونی هست که ما فکرش رو میکنیم. فقط کافیه که عاشقانه بخوایم و عاشقانه صداش بزنیم.

خداوند به حضرت موسی فرمود: «ای موسی، مرا با زبانی بخوان که گناه نکرده است. موسی(ع) عرض کرد: خداوندا! آن زبان را از کجا بیاورم؟ خطاب آمد: با زبان دیگری مرا دعا کن.( الجواهر السنیه، باب هفتم ص ۱۴۶)» 

ما هم میخوایم به حرف خدا گوش کنیم و با زبونی که باهاش گناه نکردیم برای همدیگه دعا کنیم. ما میخوایم با هم خدا رو بخوایم. با هم صداش بزنیم. برای هم صداش بزنیم. عاشقانه صداش بزنیم.

هر کسی توی زندگیش یک سری مشکلاتی داره. گاهی این مشکلات به قدری پیچیده میشن که آدم مستاصل میشه.

اونوقته که کاری از دست هیچکس بر نمیاد جز خودِ خودش. فقط اونه که میتونه گره از کار ما باز کنه. فقط باید ازش بخوایم. همونجوری بخوایم که خدا به پیامبرش گفته.

آدمایی که دلتون شکسته، آدمایی که مستاصل شدید، آدمایی که نیاز دارید عاشقانه خدا رو صدا بزنید، بیاید اینجا با هم خدا رو صدا بزنیم.

هر کسی التماس دعایی داره، هر کسی که محتاج دعاست، بیاد بگه دلیل احتیاجش رو اگه گفتنیه. اگر هم گفتنی نیست که هیچی، فقط التماس دعا بگه. ما التماس دعاهای شما رو به صورت پست منتشر میکنیم. برای هم دعا میکنیم. ان شاءالله که خدا گره از کار همه ی ما آدمای مستاصل باز کنه.

در ضمن، عاشقانه هایی هم برای خدا مینویسیم. ان شاءالله که بتونیم یه دلی رو بشکنیم.

«هرچند که از آینه بی رنگ تر است

از خاطر غنچه ها دلم تنگ تر است

بشکن دل بی نوای ما را ای عشق

این ساز شکسته اش خوش آهنگ تر است»